Ferrotom

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe wykonywane są w różnych szerokościach zgodnie z życzeniem klienta. Wysokość bramy dopasowana jest do całości ogrodzenia. Bramy dostępne są w wersji ocynkowanej ogniowo lub w wersji ocynkowanej i pomalowanej proszkowo w kolorze zgodnym z paletą barw RAL. Bramy dwuskrzydłowe posiadają własne słupy wykonane z masywnych profili zamkniętych, które zapewniają stabilność oraz poprawne zamykanie się bramy.

Charakterystyczne parametry bram dwuskrzydłowych:

  • Szerokość światła wzjadu wyrażona w metrach, szerokość bram zgodna jest z życzeniem klienta,
  • Wysokość bramy może być dopasowana do ogrodzenia lub zgodna z życzeniem klienta,
  • Sposób wykończenia bramy - ocynkowana lub ocynkowana i pomalowana proszkowo.

Bramy przesuwne


Bramy przesuwne wykonywane są podobne jak bramy dwuskrzydłowe o różnych szerokościach zgodnie z życzeniem klienta. Bramy przesuwne dostępne są w wersji ocynkowanej ogniowo lub w wersji ocynkowanej i pomalowanej proszkowo w kolorze zgodnym z paletą barw RAL. Solidne słupy wykonane z masywnych profili zamkniętych gwarantują poprawną pracę bramy. Bramy przesuwne są przystosowane do montażu automatyki bez konieczności dokonywania przeróbek.

Charakterystyczne parametry bram przesuwnych:

  • Szerokość światła wzjadu wyrażona w metrach, szerokość bramy zgodna jest z życzeniem klienta, w przypadku bram tego typu ustalając szerokość bramy należy uwzględnić dodatkowo szerokość przeciwwagi, która wynosi około 30% szerokości światła wjazdu,
  • Wysokość bramy może być dopasowana do ogrodzenia lub zgodna z życzeniem klienta,
  • Sposób wykończenia bramy - ocynkowana lub ocynkowana i pomalowana proszkowo.

Furtki


W naszej ofercie znajdą Państwo również furtki oraz słupki (pośrednie, początkowe oraz podporowe).

Szerokość i wysokość furtki dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Wypełnieniem furtki może byś siatka panelowa, profile zamknięte, płaskowniki, siatka zgrzewana lub tkana.
Furtki dostępne są zarówno w wersji ocynkowanej jak również w kolorze wg palety RAL.

Bramy, furtki
Bramy, furtki
Bramy, furtki
Bramy, furtki
   tel. +48501318414